o mnie

Basia

Moja droga zawodowa była, można powiedzieć- bardzo różnorodna. Przez wiele lat polonistka w różnych typach szkół począwszy od podstawówki, a skończywszy na Studium Nauczycielskim, po drodze LO, technikum, liceum dla dorosłych i funkcja dyrektora. Aż pewnego dnia…. decyzja zakładamy wraz z dwiema koleżankami studio wizażu, oczywiście po odpowiednich kursach (w tzw. międzyczasie).

Obecnie jestem właścicielką Studia Stylizacji i Kreowania Wizerunku Alterstyl. Prowadzę na terenie całej Polski szkolenia dla firm dotyczące wizerunku. Specjalizuję się w stylizacji różnych grup zawodowych.

W życiu realizuję trzy swoje największe pasje:

– pisanie: teksty piosenek dla dzieci i dorosłych, opowiadania, artykuły związane z tematyką stylizacji, kolorystyki i szeroko pojętego wizerunku, książka „Bądź piękna i mądra czyli kompas w meandrach stylu i urody”;spotkana_autorskie i debiut dla dzieci „Fifi i Lelek w podróży przez kontynenty” (https://www.facebook.com/FifiiLelek)

– pomoc kobietom i mężczyznom w różnym wieku w odnalezieniu siebie, uatrakcyjnieniu wizerunku prywatnego i zawodowego podczas szkoleń, warsztatów i sesji indywidualnychKONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

– samodoskonalenie przez poznawanie tajników zdrowego i kreatywnego trybu życia podczas obozów i rejsów żeglarskich,oboz jazdę na nartach, propagowanie zwiedzania rodzinnego coraz piękniejszego miasta Łodzi,Piotrkowska zainteresowanie ziołolecznictwem, rękodziełem, literaturą i śpiewanie w chórze.

Prywatnie jestem żoną Włodka, mamą Moniki, teściową (ukochaną zresztą) Tomka i babcią najwspanialszego wnuka Filipa.rodzina

3 thoughts on “o mnie

 1. Anita

  Zapowiada sie ciekawie,ciepło i radośnie , a tego nam wszystkim trzeba.
  A co do filmu Hair – to mój ulubiony film. Kasete z muzyka mam w samochodzie . Ostatnio jak wracałam z urlopu słuchałam jej bardzo, bardzo głośno / nie było to mądre, gdyz wiozłam pasażerów i jazda była szybka, ale nie moge tej muzyki słuchac cicho, grzecznie. Moja ulubiona scena to jak Berger tańczy na stole spiewając i got Live. Złapałam sie niejedmokrotnie na tym, że widze siebie w takiej scenie będąc np „u babci na imieninach „. Cały czas wierzę, że kiedyś się odważę..

  Odpowiedz
 2. Renata

  „Twórczyni ładu-muzyka-jest tym samym, bardziej niż inne nauki, zdolna uzewnętrzniać rozliczne odcienie naszych uczuć…”Pięknie Basiu!!! no i nie przestawaj śpiewać!:)

  Odpowiedz
 3. Majka

  Poza tym: ulubiona polonistka,wychowawczyni, komendantka szczepu 🙂 i można by wymieniać. Cecha charakterystyczna – Kobieta Dynamit z ciągłym uśmiechem na twarzy 🙂

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.